Posłuchaj

Anna Of The North powraca z nowym singlem!

Anna of the North powraca dziś z nowym singlem “Here’s To Another”, który pojawia się wraz z teledyskiem. Utwór zapowiada nowy album, którego premiera zaplanowana jest na koniec tego roku.

“Here’s To Another” jest niezamierzoną odą do 2020 r., hymnem motywującym do refleksji i odpuszczenia wszystkich negatywnych doświadczeń z minionego roku. Nostalgicznie brzmiąca, melancholijna, ale radosna piosenka nadaje ton nowej erze Anny of the North. Pochodząca z Oslo artystka buduje swój własny kolorowy świat muzyki pop i zaprasza nas na przejażdżkę.

“Here’s To Another” to jedna z moich ulubionych piosenek, jakie kiedykolwiek napisałam. Jest bardzo szczera, to historia mojego życia. Nie było to zamierzone działanie, ale myślę, że wiele osób może się z nią identyfikować, ponieważ zakończyliśmy dość dziwny i pełen wyzwań rok. Nie mogę uwierzyć, że minął już cały rok absurdalnych czasów pandemii. Od roku noszę prawdopodobnie 5 tych samych strojów, nie biorę codziennie prysznica i nie pamiętam, kiedy ostatnio robiłam makijaż. A najgorsze jest to, że tak naprawdę wcale mi to wszystko nie przeszkadza. Więc chyba oszalałam” – mówi Anna.

Minionego lata Anna of the North zdobyła norweską nagrodę Grammy (Spellemannprisen), jej utwór został wykorzystany w globalnej reklamie iPada Pro. Artystka supportowała występ Katy Perry i wystąpiła na pierwszej w historii Zoomtopii. Mimo okoliczności był to rok pełen wrażeń. Anna wydała również niedawno EP-kę “Believe” , która jest następczynią uwielbianego przez fanów drugiego albumu “Dream Girl”, z którego tytułowy utwór pojawił się niedawno w trzecim z serii filmów Netflixa “To All The Boys…Always & Forever”. Jest jedyną artystką, której muzykę wykorzystano we wszystkich trzech filmach, a jej utwór stał się viralem, gdy pojawił się w globalnej reklamie iPada Pro.