Zobacz

Król z nowym singlem “Tak jak Ty” i szóstą solową płytą

“Dziękuję” – tak będzie zatytułowana szósta solowa płyta Błażeja Króla, która ukaże się w pierwszej połowie kwietnia. Zapowiada ją singiel “Tak jak Ty”.

Błażej Król dał się poznać jako artysta wydający płyty rokrocznie. Jednak zeszły rok minął bez premiery nowego materiału, jednak z nowymi wyróżnieniami i projektami. Król otrzymał Paszport Polityki w kategorii Muzyka Popularna oraz Fryderyka jako Autor Roku. Błażej wziął także udział w projekcie Męskie Granie Orkiestra 2020, nad którym czuwał wspólnie z Darią Zawiałow i Igo.

Rok 2021 to czas na nowy album. “EJ TYGRYSY! Zanim zacznę dziękować chcę Was przeprosić, że musieliście tym razem czekać trochę dłużej na mój album… SORRY! Oprócz kilku super akcji było też momentami kiepsko… nie muszę tłumaczyć co się wydarzyło w 2020… Ale już jestem! i chcę Wam podziękować…” – komentuje Błażej Król.

“Dziękuję” będzie już szóstym albumem Króla i ukaże się 9 kwietnia. Na płycie pojawi się aż 18 utworów, co ostatnio jest rzadko spotykane. Ponadto dla zamawiających w preorderze artysta przygotował niespodziankę w postaci dodatkowego utworu, który nie będzie dostępny nigdzie indziej. Płytę możecie zamówić już teraz, między innymi na stronie wydawcy.

Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo jest utwór „Tak jak Ty”. Teledysk w reżyserii Przemka Dzienisa opowiada historię pewnego robala. Jak zapowiada Błażej: “Nowe VIDEO nie do odzobaczenia/ odrobaczenia!”.