Idź na koncert

Miejski festiwal „Lato na Pradze” ogłasza drugą edycję!

Wraca Lato na Pradze. Po raz kolejny piękna warszawska Praga stanie się koncertowym sercem miasta. Znamy pierwszych artystów, którzy zagrają podczas tegorocznych wakacji. Wystąpią m.in: Nosowska, Karaś / Rogucki, Mery Spolsky, Clock Machine.

Wszyscy tęsknimy za koncertami swoich ulubionych artystów i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Pandemia koronawirusa brutalnie zmieniła rzeczywistość, pozbawiając nas bliskich kontaktów międzyludzkich, a w tym także wydarzeń kulturalnych i koncertów, które zostały odwołane lub przełożone na odległe terminy. Projekt Lato na Pradze jest odpowiedzią na ten problem i dowodem na to, że bezpieczna organizacja plenerowych koncertów jest możliwa i można cieszyć się muzyką na żywo przy zachowaniu wszystkich zasad sanitarnych.

Tego lata ponownie będziemy mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści wystąpią dla swoich fanów w przepięknych i klimatycznych przestrzeniach Pragi Centrum.Zagrają m.in. Nosowska, Mery Spolsky, Karaś / Rogucki, Clock Machine, Mrozu, JWP/ BC, Wojtek Mazolewski, Vito Bambino, Fukaj & Szczyl, Coals, LemON i Undadasea.

Pierwsze grono ogłoszonych artystów prezentuje się następująco:

03.07 – Mrozu
06.07 – Mery Spolsky
09.07 – Karaś / Rogucki
13.07 – Sonbird
17.07 – Undadasea
23.07 – Vito Bambino
27-07- Clock Machine
28.07 – JWP/BC
30.07 – Nosowska
01.08 – Wojtek Mazolewski
18.08 – Coals
21.08 – LemON
28.08 – Fukaj & Szczyl

Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są w Going. oraz na stronie www.followthestep.com