Festiwale

Olsztyn Green Festival 2021: Miuosh, sanah, Natalia Przybysz

Siódma edycja Olsztyn Green Festival, jednego z najciekawszych, ale i najpiękniej położonych festiwali w Polsce, odbędzie w dniach 13-14-15 sierpnia 2021 r. Mamy nadzieję, że wydarzenie odbędzie się według zapowiadanych planów. Organizatorzy OGF chcą odczarować rzeczywistość z pierwszymi ogłoszonymi artystami: Natalią Przybysz, sanah i Miuoshem.

Pandemia wciąż trwa, za oknem szaro, do tego restrykcje i ograniczenia. Jak tu planować wakacje? Z pomocą zgłaszają się organizatorzy Olsztyn Green Festival, którzy mocno wierzą, że ten rok musi być łaskawszy dla festiwali i ich fanów.

„Szykujemy się do startu pomimo chwilowych ciemnych chmur na niebie. Od dziś będziemy przypominać już ogłoszonych i ogłaszać nowych artystów, którzy wraz z nami, mamy nadzieję, odczarują obecną rzeczywistość i wystąpią na żywo podczas przeniesionej z zeszłego roku 7. Edycji Olsztyn Green Festival” – mówią organizatorzy.

To będzie rok oczekiwania i trzymania kciuków, ale też „rok nadziei”. Nadziei na powrót do normalnego jutra, gdzie bezpiecznie będziemy mogli spotkać się razem z najlepszą polską muzyką popularną i alternatywną oraz porozmawiać o ratowaniu planety. Olsztyn Green Festival planowany jest, jak zawsze, na terenie plaży miejskiej w CRS „Ukiel” w długi sierpniowy weekend 13, 14 i 15 sierpnia 2021. Ten zielony festiwal potrwa trzy dni, podczas których odbędzie się ponad 20 koncertów, spotkania z artystami, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych, zajęcia sportowe i inne aktywności dla całej rodziny.

Pierwszymi ogłoszonymi artystami tegorocznej edycji są: Miuosh, sanah oraz Natalia Przybysz.

Bilety: ebilet.pl / goingapp.pl (Bilety zakupione na edycję OGF 2020 zachowują ważność.) 
Wydarzenie:
https://www.facebook.com/olsztyngreenfest