Idź na koncert

Koncert Eyedress w Warszawie (27.10.2021)

Artysta, który w swojej twórczości łączy to, co najlepsze w dream popie i indie rocku, czyli Eyedress już pod koniec października wystąpi w warszawskim Pogłosie!

Eyedress to filipiński muzyk, wokalista i producent. Jego pierwsze solowe nagranie, zatytułowane “Hearing Colors”, ukazało się w 2013 roku. Materiał został ciepło przyjęty przez internautów, co zaowocowało kontraktem artysty z należącą do XL Recordings wytwórnią Abeano, pod której egidą ukazała się EPka “Supernatural”, chwalona choćby przez The Guardian czy legendarny magazyn NME. Drugą płytę, “Shapeshifter”, Idris Vicuña wydał własnym sumptem. Gościem w tytułowym utworze na tym wydawnictwie jest King Krule, który kryje się na nim pod swoim pseudonimem Edgar The Breathtaker. Niedługo później muzyk podpisał kontrakt z wytwórnią Lex Records, z którą współpracuje już od trzech albumów.

W ostatnim czasie Eyedress zyskuje coraz większe grono odbiorców na całym świecie, o czym świadczy wielomilionowe odtworzenie jego singla “Jealous”. Artysta w planach na najbliższy czas ma wydanie kolejnych płyt (również z innymi projektami, np. The Simps’ czy YUNGMORPHEUS) oraz europejską trasę koncertową, na której jedynym polskim przystankiem będzie stołeczny Pogłos.

EYEDRESS
Data: 27.10.2021 r.
Miejsce: Klub Pogłos, Warszawa
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/441651203629002/
Bilety: od 75 zł
https://winiarybookings.pl / Going.empik biletyebilet.plEventimPolska / Media Markt

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
Każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest jednocześnie do utrzymania odstępu 1,5m od innych osób (nie dotyczy osób zamieszkujących wspólne gospodarstwo domowe) oraz zakrycia nosa i ust środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica, chusta itp.). Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk. Przed wejściem na koncert sprawdzana będzie temperatura uczestników. Uczestnicy zobowiązani są do przyniesienia ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia i przekazania go organizatorowi na wejściu – https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19