Zobacz

Miuosh i Nosowska w numerze “Klucze”, do którego teledysk wyreżyserował Ralph Kaminski

Niespodziewanie w niedzielne późne popołudnie dostaliśmy niespodziankę od Miuosha. Oprócz premierowego kawałka z gościnnym udziałem Katarzyny Nosowskiej, w sieci pojawił się także teledysk wyreżyserowany przez Ralpha Kaminskiego. 

Premierę ma właśnie nowy numer Miuosha zatytułowany “Klucze”. Jak czytamy w oficjalnej informacji, singiel nic nie promuje, jest po prostu wypuszczony z okazji pierwszej rocznicy wydania albumu “Powroty”. Numer zostanie wydany tylko i wyłącznie w postaci 7′ limitowanego winyla. Wszystkie egzemplarze zostaną podpisane. Premiera siedmiocalówki zaplanowana została na koniec lutego, jednak już teraz zamówienia można składać w pre-orderze.

Za tekst piosenki odpowiada Miłosz Borycki i Katarzyna Nosowska, muzykę skomponował Maciej Sawoch i Miłosz Borycki, z kolei produkcją zajął się Michał Fox Król. Scenariusz i reżyseria klipu – Ralph Kaminski. Ralph zadbał również o dobór aktorów do obrazka, który zdecydowanie przyciąga uwagę.

“Cóż to była za przygoda! Po raz kolejny splotłam się w artystycznym uścisku z @miuosh co zawsze przynosi uciechę:) No i @ralphkaminski – niezwykłe Dziecko Renesansu- łyżkami by go człowiek jadł:) Absolutnie wszyscy ludzie na planie tego teledysku- pyszności i ciepło na samo wspomnienie. Dziękuję. A Wam Najmilsi- obrazek i słowa i dźwięki – by na chwilkę choć odpocząć od gonitwy myśli.” – tak pracę na planie teledysku komentuje Nosowska.

Z kolei Ralph przyznaje, że stworzenie teledysku dla innego artysty było ciekawym doświadczeniem: “Uwaga niespodzianka, długo czekałem żeby się tym z Wami podzielić! Napisałem scenariusz i wyreżyserowałem teledysk do singla MIUOSH’a z Katarzyną Nosowską. MIUOSH dzięki za zaufanie i za to, że dałeś porwać się mojej wyobraźni. To pierwszy raz kiedy schowałem się za kamerą i z moją ekipą stworzyłem klip dla innego artysty. Dziękuję za Waszą pracę i zaangażowanie!”.

Przygotowania do nagrania obrazka trwały od połowy grudnia. Całość została zarejestrowana w niedzielę tydzień przed premierą. “To była najszybsza postprodukcja w mojej karierze, dalem z siebie 100%.” – dodaje Ralph.