SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Posłuchaj Zapowiedzi

Sanah o byciu “Królową Dram”

Już w przyszły piątek odbędzie się premiera debiutanckiego albumu Zuzanny Jurczyk, występującej pod pseudonimem Sanah. Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów zdobyła popularność dzięki singlowi “Szampan”, który cały czas podbija stacje radiowe.

“Szampan”był pierwszą piosenką zapowiadającą studyjny album Sanah. Dzisiaj na platformy streamingowe trafił kolejny singiel artystki pt. “Królowa Dram”, który dzieli tytuł z nadchodzącym albumem.

Sanah w swoich utworach opowiada o rzeczach, o których nie jest łatwo mówić. “Królowa Dram” to dla mnie utwór o tym, co od dawna chciałam z siebie wyrzucić. I myślę, że nie tylko ja. To trudna – momentami bolesna, wzruszająca historia o pragnieniu miłości i akceptacji.

Sanah to artystka, która  z wielką gracją potrafi ubierać w słowa nawet najbardziej wstydliwe emocje. Mimo, że robi to niezwykle subtelnie, nie owija w bawełnę i ma ogromny dystans do wszystkiego o czym opowiada. Dlatego też mimo wdzięcznego przydomka “królowej dram”, śmiało można nazywać Sanah również królową wrażliwości – bo nikt tak pięknie nie opowiada o emocjach, które wolelibyśmy zepchnąć na bok.

Preorder albumu “Królowa Dram” – https://www.empik.com/muzyka,32,s?q=sanah%20królowa%20dram&qtype=basicForm