SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

#Tygodniówka Posłuchaj

Tymek zabiera nas nad jezioro i zapowiada charytatywną EP-kę “Vestige”.

Tymek opublikował dziś swój najnowszy utwór pt. “Jeziorko”. To pierwszy singiel z najnowszej EP-ki artysty pt. “Vestige”, z której cały dochód zostanie przekazany na sprzęt medyczny i walkę z COVID-19. W utworze gościnnie pojawili się bracia Kacperczyk.

Premiera EP-ki zaplanowana jest na 21 maja 2020 roku. Oprócz “Jeziorka” znajdziemy na niej premierowych 5 utworów oraz nową wersję hitu “Język ciała”. Oprócz braci Kacperczyk na EP-cę usłyszymy także Palucha, Gverille, czy DJ’a Decks’a.

“Jeziorko” przywołuje wspomnienia o beztroskich chwilach i błahostkach, których nam brakuje mimo tego, że kiedyś wydawały się nieistotne, lub wręcz irytujące. Posłuchajcie utwory i przypomnijcie sobie za czym Wy tęsknicie najbardziej. Dzięki takim wspomnieniom oczekiwania na kolejny wypad nad jezioro, wyjazd nad morze czy zwykłe wyjście na miasto mogą okazać się nieco łatwiejsze.

Dostępny jest już preorder EP-ki “Vestige”, dzięki któremu możemy wesprzeć inicjatywę artysty https://shop.freshndope.net/Tymek-Vestige-EP-p324

“Jeziorka” możemy posłuchać w serwisie YouTube i na wszystkich platformach streamingowych.