SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

#Tygodniówka Posłuchaj Zobacz

Rosalie. w klipie do utworu wyprodukowanego przez schaftera

W weekend ukazał się teledysk do utworu “Ciemność”, który jest owocem współpracy wokalistki Rosalie. i młodego rapera -schaftera.

“Ciemność” to singiel promujący album Rosalie. pt. “IDeal”, którego premiera odbędzie się w ten piątek.

„IDeal” to kronika dwóch ostatnich lat z życia artystki, które przede wszystkim toczyło się na scenie. Płyta jest przepełniona wspomnieniami z trasy, występów, koncertów. Album opowiada o poszukiwaniu swojej tożsamości – zarówno osobistej, jak i artystycznej.

“Album powstawał w trakcie trasy koncertowej płyty „FLASHBACK”. Liczba zagranych koncertów, zdobyta pewność siebie na scenie, nawet niektóre porażki, bardzo wzmocniły moją wizję na ten krążek. Zależało mi na dobrej zabawie, luzie i pokonywaniu własnych barier. Siedzenie w studio z trzema dodatkowymi osobami początkowo wydawało mi się absurdalne, byłam przyzwyczajona do pracy w pojedynkę, ale emocje i ilość pomysłów, które rodziły się podczas takich sesji, były czymś totalnie odjechanym. Po raz kolejny przekonałam się, że współpraca z wieloma osobami jest tym, co sprawia, że każdy numer ma swój własny charakter i inną energię. To były bardzo intensywne, radosne i świadome dwa lata pracy, dzięki, którym nauczyłam się wymagać od siebie coraz więcej” – mówi wokalistka.

Premiera płyty “IDeal” odbędzie się 20 marca.