SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Posłuchaj Zobacz

Do trzech razy sztuka… Sabina Szewczyk z nowym singlem!

Już nie Sana i nie Jodyna. Od teraz Sabina Szewczyk będzie tworzyła pod własnym nazwiskiem! Pierwszym singlem po zmianie aliasu jest „Lupa”, czyli nie lada gratka dla wielbicieli elektroakustycznych pejzaży i subtelnych wokali.

Od ostatniego singla pt. „Pancerny płaszcz” minął już ponad rok. Od przełomowych „Komet” ponad cztery lata. „Lupa” jest więc właściwie trzecią próbą wystartowania Sabiny z jej piosenkami. Miejmy nadzieję, tą ostateczną! Tym razem pod własnym nazwiskiem, w towarzystwie ludzi, którzy naprawdę wierzą w jej muzykę. Ciągle świetną muzykę. „Lupą” zachwycą się wielbiciele poprzednich utworów artystki. Zachwycą się pasjonaci subtelnych wokali. Zachwycą się fani zespołu Depeche Mode. Choć to akurat zasługa produkcji Krzysztofa Mandrysza, który wcale nie ukrywa swoich inspiracji ekipą Martina Gore’a. Zapamiętajcie to nazwisko, bo w drodze już kolejne znakomite kompozycje jego autorstwa.

Do utworu powstał teledysk, który zrealizował Damian “Damo” Płaczek i NTN Records. Całość znajdziecie poniżej. Na ten moment nie znamy kolejnych planów Sabiny, ale mamy nadzieję, że na następne utwory przyjdzie nam czekać trochę krócej, niż poprzednio.