SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Festiwale Idź na koncert Zapowiedzi

WROsound 2020: dwa elektryzujące ogłoszenia!

Dwa uznane na polskiej scenie nazwiska. Dwa koncerty. Jeden festiwal. Już 18 lipca na festiwalu WROsound zaprezentują się Tomasz Makowiecki i Jacek Sienkiewicz, czyli polska muzyka elektroniczna z najwyższej półki.

Trzeba przyznać, że line-up tegorocznego WROsoundu z tygodnia na tydzień jest coraz to bardziej imponujący. Choć znamy już większą część artystów, którzy zaprezentują się między 17, a 19 lipca na Placu Społecznym we Wrocławiu, organizatorzy wciąż nie mówią ostatniego słowa. Tym razem dwie uznane postacie polskiej sceny elektronicznej. Powracający po długiej przerwie Tomasz Makowiecki oraz Jacek Sienkiewicz, czyli prekursor muzyki techno w kraju nad Wisłą. Oba koncerty bardzo wyczekiwane przez wrocławską publiczność, odbędą się już 18 lipca na Placu Społecznym, który będzie głównym punktem tegorocznej edycji imprezy. Poza tym w podwórku Impratu stanie mała scena miejska, której szczegóły poznamy już niebawem.

Przed nami jeszcze jedno duże ogłoszenie, a mianowicie headliner drugiego dnia WROsoundu. Poznamy go już niebawem. Tymczasem przypominamy, że ruszyła już sprzedaż biletów, które możecie nabyć na stronie internetowej festiwalu.