SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Festiwale Idź na koncert Spring Break

Spring Break 2020: KARAŚ/ROGUCKI, 1988, My Name Is New i inni…

Line-up poznańskiego festiwalu nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. Między 23, a 25 kwietnia będziemy mogli zobaczyć nowy projekt liderów Comy i The Dumplings – KARAŚ/ROGUCKI, mniej wygadaną połowę duetu Syny – 1988 oraz dziesiątkę młodych artystów z wytwórni Kayax.

Na scenie My Name Is New swoją twórczość zaprezentują: Cukier, Fonogon, KOLORY, Melika, Caville, Ola Wielgomas, sedguy, Siostry Łotry, SMÜGY i Zuza Gadowska. Wszystkich artystów zaprezentujemy szerzej już niebawem w ramach specjalnego przeglądu.

Poza tym do line-upu Spring Breaka dołączają: Margaret, Strange Clouds, Brodacze live act, The Rodeo, ba., Krakowitz, shishi, ATZUR i The Hanged Man.

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference to największy showcase’owy festiwal w Polsce – młode, obiecujące zespoły występują na scenie obok najbardziej znanych polskich artystów. Dodatkowo uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach i spotkaniach z ludźmi z branży muzycznej. Jak co roku, festiwal odbędzie się w kilkunastu miejscach w całym Poznaniu. Karnety w cenie 120 zł do nabycia na stronie Live Nation i Ticketmaster.