SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

#Tygodniówka Posłuchaj

PAT z nowym singlem “Bottega Veneta”

Na platformy streamingowe trafił dzisiaj drugi singiel Patryka Szchwichtenberga, na scenie muzycznej występującego pod pseudonimem PAT. Przed Wami “Bottega Veneta”.

“Warstwa muzyczna piosenki powstała dość dawno temu. Cały czas czekałem, aż w mojej głowie pojawi się tekst, który będzie dobrze łączył się z muzyką” – mówi autor utworu, Patryk Szchwichtenberg.

Elektroniczny podkład – o hipnotyzującym wręcz charakterze,  został ostatecznie urozmaicony tekstem, który opowiada o ucieczce i oddalaniu się od kogoś nam bliskiego. “Bottega Veneta” przeszywa dreszczem i  pochłania w całości, dyskretnie angażując nas przy tym w historię, o której śpiewa PAT.

“Pomysł na tekst przyszedł po rozmowie ze znajomym, który przeżył podobną sytuację. Temat uciekania od kogoś, czy też od jakiejś niewygodnej sytuacji mocno mnie inspiruje” – tłumaczy artysta.

To już druga piosenka, której zarówno tekstem, muzyką jak i wokalem samodzielnie zajął się PAT. A to dopiero początek jego przygody z muzyką. Bądźcie czujni.

https://www.facebook.com/PAT_official-105546817671967/