SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Posłuchaj

Jan-rapowanie wypuszcza swój ”Uśmiech”

Po świetnie przyjętej płycie „Plansze”, niemal rok później na rynku ukazuje się kolejna płyta młodego rapera. Przed wami „Uśmiech”, czyli zamknięcie pewnego etapu w karierze i życiu Jana-rapowanie.

Już w Młodych Wilkach Popkillera jawił się jako jedna z najciekawszych postaci na polskiej scenie rapowej. Dziś to uznany artysta, mający na koncie tysiące sprzedanych płyt, setki zagranych koncertów i uznanie zarówno wśród fanów, jak i w środowisku hip-hopowym. Nie bez przyczyny nazywany przez niektórych nowym wcieleniem Pezeta, trafnie opisuje w tekstach życie i obawy swojego pokolenia. W nocy z 24, na 25 lutego ukazała się jego trzecia płyta pt. „Uśmiech”, będąca zamknięciem pewnego etapu w życiu i karierze rapera.

To ostatnia płyta nagrana przy udziale producenta Nocnego, z którym Janek współpracował na dwóch poprzednich krążkach. Poza tym to również ostatni projekt Jana-rapowanie pod skrzydłami wytwórni SBM Label. Nowe kawałki będzie można usłyszeć podczas trasy koncertowej „Uśmiech Tour”, która rozpocznie się już 20 marca w Krakowie. Po niej Janek zrobi sobie przerwę od muzyki. „Marzę o tym, żeby trochę teraz popodróżować, zdobyć jakieś nowe umiejętności, a z tyłu głowy tli mi się nawet pomysł o powrocie na studia. Świetnie czuję się z faktem, że mogę jutro wyruszyć w nieznane z totalnie wolną głową” dodaje artysta.

„Uśmiechu” możecie posłuchać już we wszystkich portalach streamingowych oraz na YouTube. Równocześnie na stronie SBM Label ruszył preorder fizycznego wydania albumu, którego premiera zapowiedziana jest na 13 marca. Materiał promuje singiel „Pilot”, do którego powstał teledysk w reżyserii Nathaniela Czarneckiego.