SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Posłuchaj

„Moizm” Makowieckiego zyskał drugie życie!

Choć płyta miała swoją premierę siedem lat temu to do niedawna na próżno było szukać jej na sklepowych półach i portalach streamingowych. Przełomowy album w karierze wokalisty wreszcie doczekał się wznowienia!

Może dobrze się stało? „Moizm” już w momencie premiery uchodził za dzieło nieszablonowe. Odstające od poziomu reprezentowanego przez innych artystów na polskiej scenie muzycznej. Wielu nie było gotowych na Makowieckiego w takim wydaniu. Dziś, gdy świadomość muzyczna Polaków nieco wzrosła, materiał może zyskać nie tylko drugie życie, ale i pierwszą młodość. Nowych sympatyków głodnych wysmakowanego popu w elektronicznym wydaniu. Chwytliwego i eleganckiego jednocześnie. Dla mnie w momencie premiery „Moizm” był jednym z najciekawszych zjawisk polskiej muzyki. Niestety do dnia dzisiejszego niedocenionym, za co obwiniam po połowie wydawcę i krajowych dziennikarzy muzycznych.

Po kilku latach niebytu „Moizm” znowu jest ogólnodostępny. Na ten moment wyłącznie w serwisach streamingowych. Niebawem również na sklepowych półkach. Z nową okładką i bonusowym utworem. Mowa o „Ciele” Republiki w wersji, którą co niektórzy mogą pamiętać z koncertów Tomka. A to nie koniec atrakcji. Z tej okazji artysta zagra dwa koncerty! 21 marca w warszawskim klubie Miłość oraz 22 marca w sopockim Teatrze na Plaży. Bilety na oba wydarzenia są już dostępne!