SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Posłuchaj Zapowiedzi

Rosalie. zapowiada swoją drugą płytę!

Album „IDEAL” ukaże się 20 marca nakładem Def Jam Recordings. Jak zapowiada artystka, to rozliczenie z ostatnimi dwoma latami życia oraz próba odnalezienia równowagi między życiem prywatnym, a pracą artystyczną. Singiel pt. „Nie mów” jest już dostępny.

Na tę wiadomość czekaliśmy od dłuższego czasu. Po genialnym debiucie, jakim bez wątpienia była płyta „Flashback”, przyszedł czas na premierowy materiał. 20 marca ukaże się drugi album poznańskiej wokalistki, tym razem zatytułowany „IDEAL”. Co ciekawe wydawnictwo nie ukaże się nakładem Alkopoligamii, lecz odnoszącej coraz większe sukcesy na polskim rynku wytwórni – Def Jam Recordings. A to nie koniec nowości, gdyż zmieniła się również koncepcja pracy nad płytą. „Zależało mi na dobrej zabawie, luzie i pokonywaniu własnych barier. Siedzenie w studio z trzema dodatkowymi osobami początkowo wydawało mi się absurdalne, byłam przyzwyczajona do pracy w pojedynkę, ale emocje i ilość pomysłów, które rodziły się podczas takich sesji, były czymś totalnie odjechanym” – mówi Rosalie.

To będą bardzo osobiste piosenki. „Album „IDeal” to przede wszystkim rozliczenie z ostatnimi dwoma latami na scenie. Życiem w ciągłej trasie, nowymi doświadczeniami i oczekiwaniami. To z jednej strony poszukiwanie twórczej tożsamości, a z drugiej próba odnalezienia równowagi między życiem prywatnym i pracą artystyczną” – dodaje artystka. Całości będziemy mogli posłuchać już niebawem. Preorder w dwóch wersjach dostępny jest na www.sheisrosalie.pl. Zdjęcie okładkowe przygotowała Zuza Krajewska, a projekt graficzny ekipa Full Metal Jacket. Limitowana wersja różnić się będzie sposobem wydania oraz kilkoma dodatkowymi gadżetami. Każdy egzemplarz będzie także ręcznie podpisany przez artystkę.

Drugim singlem po wydanych nieco wcześniej „Chmurach”, jest utwór „Nie mów”. Za jego produkcję odpowiedzialny jest duet Marcin Makowiec i Michał Lange, wspierani m.in. przez Chloe Martini. Do piosenki powstał także klip w reżyserii Kuby Bujasa i Krzysztofa Kosza, którzy mają w swoim portfolio teledyski dla Pro8l3m’u czy Synów. Efekt prezentujemy poniżej.