SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Idź na koncert Posłuchaj Zapowiedzi

nothing,nowhere. znów wystąpi w Warszawie!

Świeżutki (i absolutnie genialny) singiel to nie koniec dobrych wiadomości od amerykańskiego artysty – Joe Mulherina. Jak poinformowała dzisiaj agencja fource.pl – nothing,nowhere. po raz 3 wystąpi w warszawie.

nothing, nowhere. to projekt muzyczny, który zadebiutował w 2017 roku albumem “the reaper”, ogłoszonym jednym z najlepszych albumów roku przez New York Times. Ogromnym sukcesem okazał się także kolejny album – “ruiner”wydany w 2018 roku, który zdobył pochlebne opinie magazynów takich jak The FADER czy Pigeons and Planes.

Koncerty nothing,nowhere. to coś wyjątkowego. Kiedy wybrałam się na pierwszy z nich, zakochałam się w tej na wskroś wypełnionej wrażliwością atmosferze. Podczas koncertów Joe otwiera się przed nami jak książka – i to taka, której pod żadnej pozorem nie chcemy odłożyć. Dlatego na kolejnym z nich nie może was zabraknąć.

Koncert odbędzie się 11 grudnia w warszawskim klubie Proxima. Bilety zdobyć można na fource.pl, goout.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, biletomat.pl, going.pl oraz w sklepach Empik.

Jeżeli jeszcze Was nie zachęciłam – przesłuchajcie najnowszego singla nothing,nowhere. – on na pewno zdoła to zrobić.