SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Idź na koncert Zapowiedzi

Bass Astral x Igo wyruszają w trasę z albumem “Satellite”

Trasa Bass Astral x Igo Ensamble to nie tylko okazja, by usłyszeć premierowo nowe kompozycje duetu. To przede wszystkim szansa, by doświadczyć ich muzykę w odsłonie z sześcioosobowym zespołem.

Swoją jesienną trasą BAXI wyznaczyli nowe standardy jeśli chodzi o produkcję koncertów i prezentowanie muzyki na żywo w Polsce. Wizualizacje, których chłopakom mogłaby pozazdrościć Bjork czy panowie z Toola. No i tych kilka utworów z ich nadchodzącej płyty, których nie możemy się doczekać. Album “Satellite” ukaże się wiosną, wtedy też Bass Astral i Igo wyruszą w trasę koncertową prezentującą pełną zawartość krążka.

Podobnie jak w przypadku ostatniej trasy odwiedzą największe hale koncertowe w Polsce takie jak Hala Stulecia we Wrocławiu czy Ergo Arena w Gdańsku. Nie zabraknie też bardziej kameralnych miejscówek jak Klub Wytwórnia w Łodzi czy krakowski Klub Studio. Trasa Bass Astral x Igo Ensamble wystartuje już 31 marca. Poniżej pełna rozpiska koncertów.

31.03 / Kraków / Klub Studio
01.04 / Kraków / Klub Studio
04.04 / Wrocław / Hala Stulecia
08.04 / Poznań / MTP 3A
14.04 / Warszawa / EXPO XXI
16.04 / Łódź / Wytwórnia
18.04 / Katowice / MCK
21.04 / Bydgoszcz / Hala Łuczniczka
23.04 / Gdańsk / ERGO ARENA
26.04 / Lublin / Targi Lublin

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży już 30.01.2020 tylko w Empik Premium. Regularna sprzedaż wystartuje 31.01.2020 na empik bilety oraz Going.