Posłuchaj Zapowiedzi

Tame Impala z kolejnym singlem. Posłuchajcie „Lost In Yesterday”!

 „Lost In Yesterday” to już czwarty utwór promujący album „The Slow Rush”. Pierwsze od pięciu lat wydawnictwo zespołu ukaże się nakładem wytwórni Interscope Records. Jego premiera zapowiedziana jest na 14 lutego.

Myślę, że już wszyscy przywykli do tego, że na nowe albumy grupy Tame Impala trzeba troszeczkę poczekać. W końcu każdy kolejny jest niebywałym wydarzeniem, nie tylko pośród fanów zespołu, ale całej branży muzycznej. Wszyscy żyją nowymi kompozycjami Kevina Parkera. To nic dziwnego, kiedy jest się jedną z tych osób, która wyznacza trendy. Nie influencerem. Nie opiniotwórcą. Geniuszem, który po prostu robi swoje, a każdy wokół podgląda jego pracę. Ta laurka nie wzięła się znikąd. Echa stylistyki, którą zespół zaprezentował na swoim ostatnim albumie, po dziś dzień słyszalne są w większości produkcji z pogranicza popu, rocka, jak i muzyki elektronicznej. Od premiery „Currents” minęło jednak pięć lat, a kolejnych geniuszy ciągle przybywa. „Jest multum wymówek, które mógłbym wam wcisnąć, ale w gruncie rzeczy wszystko sprowadza się do tego, że nienawidzę dawania ludziom muzyki, która nie jest w stu procentach najlepsza. Takiej, za którą odpowiada całe moje serce, dusza i mózg” – tłumaczy Parker. „Ale tak bardzo mi ulżyło, kiedy nadszedł  ten dzień, że wreszcie mogę umówić się z wami na randkę. Mam nadzieję, że wy też chcecie…”.

Album „The Slow Rush” ukaże się już 14 lutego nakładem Interscope Records. Dotychczas promowały go trzy single „It Might Be Time”, „Posthumous Forgiveness” i „Borderline” (ten pojawi się w zmodyfikowanej wersji). 8 stycznia wyszedł utwór „Lost In Yesterday”, który według zapewnień Kevina, jest ostatnim zwiastunem materiału przed jego oficjalną premierą. Tame Impala ogłasza również kolejne letnie koncerty, choć jak na razie w planach nie ma uwzględnionej Polski. Miejmy nadzieję, że już za chwilę, któryś z festiwali zaskoczy nas obecnością zespołu.