Posłuchaj Zapowiedzi

Moses Sumney z kolejną zapowiedzią albumu. Posłuchajcie „Me in 20 Years”!

Sofomor Mosesa Sumneya ukaże się w dwóch częściach nakładem wytwórni Jagjaguwar. Wydawnictwo, które nosi tytuł „græ” promują dotychczas trzy single. 6 stycznia ukazał się najnowszy z nich, będący odpowiedzią Mosesa na pytanie – gdzie widzisz siebie za dwadzieścia lat?

Jeżeli „Aromanticism” nie był albumem przełomowym, to przynajmniej otworzył nam oczy na dobrze zapowiadającego się artystę. Jego koncert na OFF Festivalu będę wspominał do końca życia jako jeden z najlepszych w całej historii festiwalu. Pytanie jednak – co dalej? A no kolejny album, zapowiadany przez Mosesa Sumneya jako jego dzieło życia. Dwupłytowe wydawnictwo zainspirowane historią biblijnego Mojżesza, stojącego na rozstaju dobra i zła. Pierwsza część ukaże się już w lutym, wyłącznie w dystrybucji cyfrowej. Natomiast dwupłytowa całość będzie dostępna na nośnikach fizycznych 15 maja nakładem wytwórni Jagjaguwar.

Najnowszym singlem promującym „græ” jest utwór „Me in 20 Years”, będący próbą dialogu artysty z samym sobą, tylko dwadzieścia lat starszym. Pojawiają się choćby pytania o marnowanie czasu, miłość czy sentymentalne podejście do rzeczy i ludzi. Czy udało mu się uzyskać sensowną odpowiedź na swoje pytania? Musicie przekonać się sami. Poniżej prezentujemy lyric video, w którym możecie zobaczyć wizualizacje młodego, dobrze zapowiadającego się grafika – Josha Fincka.