SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Posłuchaj

“Więcej” stadionowy przebój zespołu Sonbird

Po premierze ich debiutanckiej płyty, apetyt na nowe piosenki wzrósł jeszcze bardziej. Ku uciesze fanów, Sonbird publikuje nowy utwór “Więcej”, który został stworzony na specjalną akcję “Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”!

Zespół Sonbird po raz kolejny włączył się w współtworzenie charytatywnego koncertu “Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”, tym razem nie tylko wystąpi w ramach wydarzenia, ale także stworzył specjalny utwór “Więcej”, który będzie jego oficjalnym hymnem. 27 września 2019 roku w hali przy ul. Reymonta w Krakowie wybrzmi on przed wielotysięczną publicznością.

“Zostaliśmy zaproszeni do stworzenie numeru, który będzie zapowiedzią koncertu “Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”. Gramy na tej akcji już po raz drugi, wiemy jakie przyświecają jej cele i jesteśmy dumni z tego, że staliśmy się jej częścią. Pierwszy raz tworzyliśmy piosenkę na konkretne potrzeby, dlatego to kolejne doświadczenie na zespołowej drodze. Czujemy, że ten numer na koncertach będzie petardą, a przekonamy się o tym 27 września w Krakowie.” – tak całą akcję komentują muzycy z Sonbird.

Szykuje się nam nowy stadionowy przebój? Sprawdźcie koniecznie pełną energii muzyczną propozycję od Sonbird: