SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Klip Płyta Premiera Zapowiedzi

Sierpień miesiącem nowości od Lany Del Rey

Z końcem lipca Lana ogłosiła datę wydania i szczegóły (tj. okładkę, listę utworów) długo wyczekiwanej piątej płyty Norman Fucking Rockwell!. Teraz kiedy fani cieszą się nadchodzącą nową muzyką, Lana dzieli się z nimi krótką trasą koncertową, nowymi singlami, zwiastunem płyty oraz pre-orderem. Jednak to jeszcze nie koniec, w tym tygodniu Lana umili oczekiwanie kolejnymi nowościami.

Norman Fucking Rockwell! pojawia się do kupienia w różnych wersjach. Można nabyć go na płycie, winylu, kasecie w różnych kolorach, a czasem nawet z podpisem Lany.

Oficjalny sklep Lany Del Rey

Różowy winyl z alternatywną okładką 

Ekskluzywny niebieski winyl 

Norman Fucking Rockwell! w wersji clean w empiku

Wraz z pre-orderem Lana Del Rey zaprosiła fanów na krótką trasę koncertową promującą nowy album. Artystka pojawi się między innymi w Europie na ośmiu koncertach na przełomie lutego i marca.

Friday 21 Feb 2020 // Ziggo Dome-Amsterdam, NL
Sunday 23 Feb 2020 // AccorHotels Arena-Paris, FR
Tuesday 25 Feb 2020 // The O2, London, UK
Wednesday 26 Feb 2020 // Manchester Arena, Manchester, UK
Friday 28 Feb 2020 // SSE Hydro, Glasgow, UK
Saturday 29 Feb 2020 // Resorts World Arena, Birmingham, UK
Monday 2 Mar 2020 // Mercedes-Benz Arena, Berlin, DE
Tuesday 3 Mar 2020 // Lanxess Arena, Cologne, DE

Mapka trasy koncertowej 

W ubiegłym tygodniu Lana opublikowała dwie nowe piosenki, które nie pojawią się na nowym wydawnictwie.

Pierwsza z nich powstała w tym miesiącu i została wydana jako singiel charytatywny, a wszystkie dochody z tego utworu będą wspierać fundusz Gilroy Garlic Festival Victims Relief Fund, El Paso Community Relief Fund i Dayton Foundation.

Cześć. Wróciłam wcześniej z Montecito z moim bratem i poprosiłam Jacka Antonoffa, żeby przyjechał, bo myślałam o nowej piosence, którą chciałam od razu nagrać. Wiem, że nie jestem politykiem i nie próbuję nim być, więc przepraszam za posiadanie opinii, ale w świetle ostatnich strzelanin, które znacząco na mnie wpłynęły, chciałam wrzucić to nagranie sprzed 20 minut, którego autorką jest nasza inżynier, Laura. Mam nadzieję, że się wam podoba. Wyśpiewuję miłość w refrenach do piosenki z dzisiejszego poranka. Nazwę ją Looking for America.

Druga z nich to cover promujący horror André Øvredala. Season of the Witch to piosenka szkockiego piosenkarza Donovana z jego albumu Sunshine Superman z 1966 roku. Wersja Lany pojawi się na ścieżkce dźwiękowej Scary Stories to Tell in the Dark. Cover wyprodukował Jack Antonoff.

Już w ten piątek odbędzie się premiera piosenki Fuck It, I Love You. Podwójny teledysk do Fuck It, I Love You i The Greatest w reżyserii Richa Lee pojawi się w sobotę razem z premierą drugiego utworu. W sieci pojawiły się już pierwsze fragmenty tekstów do obu kawałków:

Fuck It, I Love You

Dream a little dream of me
Meet me in a song and swing
Turn the radio on
Dancing to a pop song

Fuck it, I love you
Fuck it, I love you
Fuck it, I love you
I really do

The Greatest

Oh, and I’m wasted
Don’t leave, I just need a wake-up call
I’m facing the greatest
The greatest loss of them all
The culture is lit and I had a ball