SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Posłuchaj Zobacz

soniamiki przedstawia dwa nowe odcinki muzycznego miniserialu

21 kwietnia i 27 maja odcinki pt. WOLF oraz DOWNTOWN wzbogaciły podwodny, muzyczny miniserial, który stworzyła soniamiki.

WOLF

21.04.2019.

W trzecim odcinku Laura wciągnięta przez swoje alter odbicie, „niechcący” przedostaje się do wnętrza lustra. Tam świat pełen cukru oferuje jej hipnotyczną podróż… Może to podróż w głąb siebie, może spotkanie i ukojenie strachów i zaklęć z przeszłości… Samodzielnie wyzwalając kreatury z ich kłopotów koi swoją niecierpliwą naturę i odnajduje spokój.

DOWNTOWN

27.05.2019

W czwartym odcinku świat kreatur i stworów okazuje się być męczącą podróżą przez krainy swoich lęków. Laura oddaje swoje całe ciepło i miłość wszystkim tym zagubionym odbiciom jej lęków…odcinek czwarty i dalsza podróż trwa. Tym razem Laura trafia do świata symetrycznych układów i zapętleń… na koniec spotyka się z kimś kogo niedawno poznała, a rozstała się z nim aż na dwa poprzednie odcinki.

Premiera kolejnego odcinka przewidziana na jest na czerwiec 2019 roku. Będzie ukazywać kolejne abstrakcyjne przygody Laury i Midena jak i morskich stworzeń.