SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Klipy Utwory

Schafter z nowym singlem i klipem. Posłuchajcie utworu “Hot Coffee”!

“Hot Coffee” to pierwsza zapowiedź debiutanckiego krążka młodego rapera. Ten ukaże się pod koniec 2019 roku. Za reżyserię teledysku odpowiada Grajper, który współpracował m.in z Taconafide, Mesem i Otsochodzi. Klip możecie zobaczyć poniżej.

Schafter to rapowe odkrycie 2018 roku. W przeciągu kilku miesięcy przeszedł drogę z głębokiego podziemia do szerokiej rozpoznawalności. Z pewnością przyczynił się do tego przebojowy singiel “DVD”, nagrany w kolaboracji z Młodym Skinnym. Ponadto w październiku ukazała się EP-ka zatytułowana “Hors d’oeuvre”, będąca kompilacją luźnych singli wydanych przez artystę od początku hip-hopowej działalności. Materiał spotkał się z szerokim uznaniem recenzentów.

Wszyscy jednak dopytują się “Schafter, kiedy jakiś oficjalny debiut?”. Jak się okazuje, dostaniemy go jeszcze w tym roku! Pierwszym zwiastunem materiału jest singiel “Hot Coffee”. To przebojowy letniak, mający szansę dołączyć do grona szlagierów śląskiego rapera. Za teledysk promujący utwór odpowiada Grajper, autor klipów dla takich artystów jak Taconafide, Ten Typ Mes, Rebeka, Otsochodzi czy Pham. Premiera całego albumu odbędzie się pod koniec tego roku, lecz w między czasie Schafter zapowiada “kilka letnich hitów i ciekawych kolaboracji”. Nic tylko wyczekiwać efektów.