SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Posłuchaj

Otsochodzi prezentuje nowy singiel!

Chociaż premiera płyty “Miłość” odbyła się w lutym, Otsochodzi pracuje już nad kolejnym wydawnictwem. Jego pierwszą zajawką jest utwór pt. “Mów”. Poniżej znajdziecie teledysk powstały przy współpracy z marką Coca Cola.

Polska scena hip-hopowa jest obecnie najbardziej rozwojową częścią rynku muzycznego. Co tydzień kolejni młodzi reprezentanci nurtu stają do wyścigu o miano sensacji sezonu. Z kolei uznani gracze, choć mają poparcie wśród fanów, ciągle są zmuszeni do walki o swoją pozycję. Stąd większa, niż w przypadku artystów rockowych czy około alternatywnych częstotliwość premier płytowych. Ostatnia płyta Otsochodzi ukazała się ledwie trzy miesiące temu. Mimo swojego młodego wieku (Otso ma dopiero 23 lata!), na koncie zgromadził już cztery wydawnictwa studyjne. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku usłyszymy jego piąty album. Na ten moment, nie wiemy zbyt wiele. Tak naprawdę to nie wiemy nic, poza tym, że takie wydawnictwo jest w planach i podobnie jak trzy poprzednie płyty Młodego Jana ukażą się nakładem Asfalt Records. W piątek premierę miał utwór pt. “Mów”, będący pierwszym singlem promujący ten materiał. Brzmieniowo piosenka jest utrzymana w stylistyce poprzedniego krążka, więc jego wielbiciele nie będą zawiedzeni.

Poza tym do utworu powstał klip w reżyserii Jakuba Blanka, będący częścią akcji Music Stories organizowanej przez Coca Colę. Otso jest jednym z ambasadorów projektu, który będzie miał swój finał podczas specjalnego występu na śląskim Fest Festivalu. Obok warszawskiego rapera, zaprezentują się m.in. Mateusz Holak, R.A.U. i Smolasty.