SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Festiwale

Spring Break 2019: Misia Furtak, MIN t, So Flow i inni

Do składu Enea Spring Break dołączają kolejni wykonawcy! Sprawdźcie, kto w ostatni weekend kwietnia pojawi się w Poznaniu.

Drugi rok z rzędu na Dziedzińcu Różanym CK Zamek swój showcase zorganizuje Wydawnictwo Agora. Na koncercie w piątek 26 kwietnia wystąpią Variété, Misia Furtak oraz Vienio! Czwartego wykonawcę, który uzupełni skład Agorowego showcase’u, poznamy w drugiej połowie marca!

W czwartek w klubie Barock wybranych przez siebie wykonawców zaprezentuje krakowski festiwal Tak Brzmi Miasto. Na Tak Brzmi Miasto Showcase zagrają: So Flow, Neal Cassady oraz Two Tribes.

Po świetnie przyjętym moskiewskim koncercie podczas Enea Spring Break 2018 (znakomity występ Shortparis przez wielu uznany za jedno z najważniejszych wydarzeń ubiegłorocznej edycji!) po raz kolejny zapraszamy na prezentację świeżych rosyjskich wykonawców. We współpracy z moskiewskim Bol Festival zaprosiliśmy do Poznania: Inturist, Lucidvox oraz Usssy.

Za nocną odsłonę festiwalu w piątek w klubie Schron zadbają połączone siły wrocławskich inicjatyw Dig a Pony Records oraz regime brigade. Podczas Wrocław takeover! regime brigade & Dig a Pony Records showcase zagrają tacy wykonawcy jak MIN t, Squid, Young Majli (regime brigade) oraz GISS, Szatt i Jaq Merner (Dig a Pony Records).

Szósta edycja największego polskiego festiwalu showcase’owego Enea Spring Break Showcase Festival & Conference odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2019 roku!