Loading
Dziesiąte urodziny programu Don’t Panic! We’re From Poland to w tym roku jedna z ważniejszych dla polskiego rynku muzycznego rocznic. Oprócz tradycyjnych dla jubileuszy wspomnień i podsumowań, to świetna okazja do świętowania. W tym przypadku, w trakcie letnich festiwali muzycznych. Już dzisiaj zapraszamy was na Don’t Panic! We’re From Poland Showcase na poznańskim Spring Breaku.

Bokka, Kamp!, Coals, Brodka… dziś to nie tylko solidne marki polskiego przemysłu fonograficznego, ale również nasz główny towar eksportowy. Znany i lubiany na całym świecie. Sama muzyka, to jednak zbyt mało by podbić serca słuchaczy. Potrzebna jest promocja, na którą mogą liczyć artyści objęci patronatem Don’t Panic! We’re From Poland. W ciągu ostatnich dziesięciu lat w ramach programu niemal 500 polskich artystów wystąpiło na takich scenach jak SXSW i CMJ w USA , The Great Escape w UK, Reeperbahn Festival i C/O Pop w Niemczech, Eurosonic Noorderslag w Holandii czy Primavera Sound w Hiszpanii. Don’t Panic! We’re From Poland to również pośrednictwo w wydawaniu muzyki poza granicami kraju. Kontakty z wytwórniami i dystrybutorami z całego świata oraz własne małe wydawnictwo w ramach, którego publikowana jest seria składanek. W wielkim skrócie – jest co świętować.

Podczas tegorocznej edycji festiwalu Enea Spring Break, Don’t Panic We’re From Poland będzie rezydentem klubu TAMA, gdzie będzie miał miejsce specjalny showcase z okazji dziesiątych urodzin programu. W ciągu trzech dni trwania festiwalu usłyszymy dwunastu artystów związanych na przestrzeni lat z tą inicjatywą. Poniżej przedstawiamy ogłoszonych wykonawców.

Czwartek (25.04.2019) – LOR, Agim, Besides, Odpoczno

Piątek (26.04.2019) – Coals, Rebeka. Trupa Trupa. EABS

Sobota (27.04.2019) – xxanaxx, Zamilska, Pola Rise, JAAA!

 

Top