SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Posłuchaj Zobacz

Daria Zawiałow prezentuje drugi singiel nadchodzącego albumu!

Daria Zawiałow nie zwalnia tempa i podsyca emocje swoich fanów publikując drugi singiel drugiego studyjnego albumu zatytułowanego Helsinki. Premiera nowego krążka już 8 marca a tymczasem możemy zobaczyć teledysk do utworu Szarówka.

To zdecydowanie bardzo ciekawa artystka. Jej nadchodząca płyta Helsinki, na którą fani musieli czekać aż dwa lata, określana jest jako jedna z większych premier polskiej sceny muzycznej tego roku. Poprzedni album A kysz!  wydany 3 marca 2017 roku przyniósł Darii Zawiałow sporą popularność. Jej muzyka trafiła do szerokiej publiczności, o czym świadczy fakt, że zyskała status złotej płyty.

Pierwszą zapowiedź nadchodzącego krążka mogliśmy usłyszeć 28 września zeszłego roku, kiedy to Daria Zawiałow opublikowała singiel Nie dobiję się do Ciebie. Przypomnijmy sobie ten kawałek!

 

 

Dziś wokalistka opublikowała teledysk do drugiego singla promującego najnowszy album. Jest to teledysk z przesłaniem, który tak naprawdę stanowi wzruszającą opowieść o tym, że również zwierzęta muszą mierzyć się z szarą rzeczywistością. Wokalistka ma nadzieję, że klip na długo zapadnie ludziom w pamięć i stanie się motorem do działania w kwestii godnego traktowania zwierząt oraz zwrócenia uwagi na ich problemy.

Zobaczcie sami!