Dawid Podsiadło ogłasza dalszą część Wielkomiejskiej Trasy Koncertowej!
» » Dawid Podsiadło ogłasza dalszą część Wielkomiejskiej Trasy Koncertowej!

Dawid Podsiadło ogłasza dalszą część Wielkomiejskiej Trasy Koncertowej!

Kategoria: Koncerty | 0
Nie minęło nawet 5 minut, a bilety na koncerty Dawida Podsiadło wchodzące w skład Wielkomiejskiej Trasy Koncertowej były już wyprzedane. Wokalista nie zwalnia tempa i ogłosił właśnie kolejne daty wiosennych występów. Zobaczcie gdzie i kiedy!

Osoby Dawida Podsiadło chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Świetny a zarazem skromny wokalista, który ma w sobie to coś. Jego ostatni album Małomiasteczkowy okrył się już trzykrotnie platyną, co oznacza, że został sprzedany aż 90 tysięcy razy i to w niecałe dwa miesiące! Podczas ostatniej trasy koncertowej, nazwanej przewrotnie Małomiasteczkową, odwiedził największe polskie miasta. I to nawet wielokrotnie, bo w Warszawie wystąpił aż cztery razy.

Tym razem przyszedł czas na mniejsze miasta. Wczoraj został nagrodzony nagrodą Paszportem Polityki w kategorii Muzyka popularna, a dziś ogłosił dalszą część Wielkomiejskiego Tour’u. Sprzedaż biletów rusza już w piątek o godzinie 12, a więc trzymajcie rękę na pulsie, jeśli chcecie zdobyć bilety! Będzie je można kupić tutaj.

A tak przedstawia się cała wiosenna trasa koncertowa:

Brak dostępnego opisu zdjęcia.