SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Klip Utwory

Edyta Górecka prezentuje smaki Świąt w nowej piosence

Powoli nadchodzą Święta Bożego Narodzenia i z pewnością każdy szykuje się do nich z niecierpliwością. Edyta Górecka z zespołem postanowiła podzielić się piosenką świąteczną, która nie tylko umili grudzień, ale przyśpieszy oczekiwanie pełnego ciepła, prezentów, choinek, a przede wszystkim pierników czasu.

Napisaliśmy świąteczną piosenkę, do której będziecie mogli piec ciastka, pakować prezenty i świątecznie się rozmarzyć…

Piernik Lukier i Miód to urokliwa opowieść świąteczna, idealna do ubierania choinki, pakowania prezentów, wypatrywania pierwszej gwiazdki, słuchania pięknej muzyki, podziwiania tańca płatków śniegu, rodzinnych uścisków, zimowych marzeń pieczenia i dekorowania pierników, ciast jak i innych gwiazdkowych pyszności.

Drugiej tak pięknej piosenki świątecznej nie sposób znaleźć w morzu utworów poświęconych białym, radosnym czy zeszłym Świętom lub tych zawierających listę wymarzonych prezentów.

Jeszcze większego uroku piosence dodaje teledysk zrealizowany w Stacji Zabłocie, w którym Edyta wraz z zespołem, w składzie: Radek Musiolik – gitara Rafał Niewiadomski – gitara Bartek Bargiel – gitara basowa Michał Begej – perkusja, występują na pełnej uśmiechów, złocistych lampek oraz świec przyjacielskiej Wigilii.