Krzysztof Zalewski wyrusza w trasę koncertową!
» » Krzysztof Zalewski wyrusza w trasę koncertową!

Krzysztof Zalewski wyrusza w trasę koncertową!

Kategoria: Koncerty, Zapowiedzi | 0
Krzysztof Zalewski, to człowiek orkiestra, a jego koncerty to prawdziwe muzyczne uczty. Niejednokrotnie dał popis swoich umiejętności podczas koncertów promujących albumy “Zelig” oraz “Złoto”, Solo Actów oraz przy współpracy z ważnymi dla polskiej muzyki artystami, takimi jak Brodka, Natalia Przybysz, czy zespół Hey.

Zalewski w swojej muzycznej karierze zmierzył się również z niełatwym zadaniem zinterpretowania utworów Czesława Niemena, na skutek czego powstała bardzo dobrze przyjęta płyta pt. “Zalewski Śpiewa Niemena”. Utwory z tego krążka wybrzmiały w największych filharmoniach i salach koncertowych w Polsce. Podczas trasy koncertowej promującej to wydawnictwo na scenie towarzyszyły artyście m.in. siostry Przybysz. Krzysiek jest twórcą hymnu tegorocznych wakacji – singla Męskiego Grania pt. „Początek” który wraz z Dawidem Podsiadło i Kortezem prezentował prawie każdej wakacyjnej soboty wielotysięcznej publiczności. W marcu 2019 roku Zalewski wyruszy w trasę koncertową po całej Polsce, która ma być podsumowaniem jego dotychczasowego muzycznego dorobku. Nie zabraknie również premierowych utworów z nadchodzącej płyty artysty, która ma się ukazać w przyszłym roku.

 

Łuhuu!!! Wracamy na klubowy szlak! I znów będzie gorąco i będziemy się wspólnie gotować, tańczyć i rozbierać. Przeplotą się piosenki zeligowe i złote, ale też przetestujemy kilka nowych piosenek, i jakiś letni przebój… Szyjemy nowe meduzy w ramach wystroju i widzimy się już niebawem w całej Polsce! – mówi  Zalewski o nadchodzącej trasie.

Daty trasy koncertowej:

01.03 / RADOM
02.03 / WODZISŁAW ŚLĄSKI
07.03 / TORUŃ
08.03 / TCZEW
09.03 / GRUDZIĄDZ
14.03 / SZCZECIN
15.03 / POZNAŃ
16.03 / WROCŁAW
17.03 / KRAKÓW
19.03 / KATOWICE
20.03 / WARSZAWA
24.03 / ŁÓDŹ
25.03 / GDAŃSK
31.03 / BIAŁYSTOK
01.04 / AUGUSTÓW

Bilety w cenie: 79 zł [pula I], 99 zł [pula II], dostępne na: eventim.pl/goodtaste oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt.