With Confidence wydali klip w języku migowym
» » With Confidence wydali klip w języku migowym

With Confidence wydali klip w języku migowym

Kategoria: Bez kategorii, Klipy, Utwory | 0
30 listopada Australijski zespół With Confidence opublikował nową wersje swojego singla “Moving Boxes”. Piosenka pochodzi z ich najnowszego albumu “Love and Loathing”, który okazał się ogromnym sukcesem. Chłopcy nie spoczywają jednak na laurach i wciąż brną do przodu. Nowa wersja “Moving Boxes” to teledysk, w którym używają amerykańskiego języka migowego.

Josh, Inigo i Jayden podjeli się ogromnego wyzwania. Język migowy jest niezwykle dokładny i każdy ruch wykonany w nieodpowiedni sposób może oznaczać coś innego, niż to co naprawdę mamy na myśli. W klipie zamieszczono również napisy z tekstem piosenki.

Chłopcy wykazali się ogromnym sercem i świadomością tego z jakimi problemami zmagają się każdego dnia miliony ludzi na świecie.

Na temat klipu wypowiedział się gitarzysta – Inigo Del Carmen:

“Uważam, że media i sztuka powinny być dostępne dla wszystkich. Naszym celem jest tworzenie muzyki dla każdego, w taki sposób żeby ludzie mogli się nią cieszyć i utożsamiać z tekstem. Poprzez teledysk w ASL, możemy dotrzeć do fanów mających problemy ze słuchem i stworzyć większy obszar dla tematów, które porusza nasza muzyka, takich jak problemy emocjonalne i zdrowie psychiczne. Mój najlepszy przyjaciel jest niedosłyszący, rozmawialiśmy o takim klipie już od jakiegoś czasu, a teraz nareszcie to zrobiliśmy!”

With Confidence bijemy brawa, a was serdecznie zapraszamy do obejrzenia teledysku!