“Blur” czyli nowy klip od MØ w towarzystwie Foster The People!
» » “Blur” czyli nowy klip od MØ w towarzystwie Foster The People!

“Blur” czyli nowy klip od MØ w towarzystwie Foster The People!

Kategoria: Klipy | 0
Niecałe dwa miesiące temu wydała płytę Forever Neverland zaskakując pozytywnie swoich wiernych fanów. MØ podsyca emocje i publikuje teledysk do utworu Blur w towarzystwie Foster The People.

MØ to młoda duńska wokalistka oraz autorka tekstów. Do tej pory ma na swoim koncie dwa albumy studyjne, w tym ostatni wydany 19 października 2018 roku. Oprócz tego wydała dwa mini albumy, które również zyskały wielu zwolenników. Polskę odwiedziła już wielokrotnie-wystąpiła na Orange Warsaw Festival, Open’er Festival a także w listopadzie tego roku w warszawskiej Stodole. Światową rozpoznawalność zyskała w wyniku współpracy z Diplo i jego projektem Major Lazer w utworze Lean On. 

 

Tym razem wokalistka dzieli się teledyskiem do utworu Blur, który jest jednym z singli promujących najnowszy album. Jest to efekt współpracy z równie znanym zespołem Foster The People, który należy do zespołów nieszablonowych. To amerykańska indie popowa formacja mająca na swoim koncie trzy albumy studyjne, które porwały tłumy na niejednym koncercie czy festiwalu.

Jaki jest wynik współpracy świetnej wokalistki i wielkiego zespołu? Jak prezentuje się klip? Sprawdźcie sami!