Loading
Chociaż minęły już prawie trzy tygodnie od premiery nowego albumu Migawka, Mela Koteluk nadal zaskakuje fanów. Zgodnie z zapowiedziami Ogniwo staje się drugim singlem a zarazem pierwszym utworem z teledyskiem z najnowszego krążka.

Chyba wszyscy fani Meli Koteluk z niecierpliwością czekali na klip od wokalistki i jej zespołu. Po wielkim sukcesie teledysku do utworu Fastrygi, który został Teledyskiem Roku Fryderyków w 2015 roku, możemy mieć dosyć duże wymagania. Artystka nieczęsto prezentuje nam klipy, ale kiedy już się pojawią, zawsze są perfekcyjne pod względem fabuły, jakości oraz pomysłowości. Od tygodnia Mela Koteluk stopniowo budowała napięcie wstawiając migawki z opublikowanego dziś projektu. Jak poinformowała, teledysk powstał na Sycylii i możemy w nim zobaczyć piękne krajobrazy Morza Tyrreńskiego. Natura to zdecydowanie jeden z ulubionych motywów wokalistki, a więc także i tym razem jej nie zabrakło.

Czy Ogniwo pobije sukces singla Odprowadź i również stanie się wielkim przebojem? Oceńcie sami-przed Wami Ogniwo wraz z teledyskiem!

 

Top