Phil Collins odwiedzi Polskę w 2019 roku!
» » Phil Collins odwiedzi Polskę w 2019 roku!

Phil Collins odwiedzi Polskę w 2019 roku!

Kategoria: Koncerty | 0
Artysta ogłosił trasę koncertową po Europie, w ramach której odwiedzi między innymi Czechy, Niemcy oraz Polskę.

Phil Collins, jeden z najwybitniejszych brytyjskich instrumentalistów, kompozytorów, tekściarzy, współtwórca dyskografii zespołu Genesis, w przyszłym roku zagra kilkanaście koncertów w ramach trasy “Still Not Dead Yet Live”. W Polsce koncert odbędzie się 26 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 

Myślałem, że w ciszy pójdę na emeryturę, ale dzięki fanom, rodzinie i wsparciu od niesamowitych artystów odkryłem na nowo pasję do muzyki i występowania. Nadszedł czas, żeby zrobić to jeszcze raz. Jestem bardzo podekscytowany. Mam dobre przeczucie.” – wyznaje Phil Collins zapowiadając nadchodzącą trasę.

 

 

Przedsprzedaż biletów dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się 28 listopada o godzinie 10 i z zakończy się 30 listopada o godzinie 9.00. Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników Live National rozpocznie się 29 listopada o godzinie 10.00 i zakończy się 30 listopada o godzinie 9.00. Ogólna sprzedaż rozpocznie się 30 listopada o godzinie 10 w serwisie Live Nation.

Collins na swoim koncie ma ponad 100 milionów sprzedanych płyt, jego kompozycje wielokrotnie docierały do pierwszego miejsca listy przebojów Billboard Hot 100. Jest autorem znanych na całym świecie utworów takich, jak “You Can’t Hurry Love”, “Another Day In Paradise”, “Against All Odds (Take A Look At Me Now)”  czy “One More Night”, których na pewno nie zabraknie na setliście warszawskiego koncertu artysty.