SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Zapowiedzi Zobacz

The 1975 dzielą się teledyskiem do “Sincerity Is Scary”!

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że The 1975 wystąpią na przyszłorocznym Open’er Festival. Zespół nie zwalnia tempa i dzieli się z fanami teledyskiem do utworu Sincerity Is Scary, który jest jednym z singli promujących nadchodzący krążek.

The 1975 to art-popowy kwartet, który pochodzi z Manchesteru. Do tej pory na swoim koncie mają dwa albumy-The 1975 wydany w 2013 roku oraz I Like It When You Sleep, for You Are So Beautiful yet So Unaware of It wydany w 2016 roku. Zwolennicy muzycznej formacji musieli czekać aż dwa lata na nową płytą. Premiera A Brief Inquiry into Online Relationships już 30 listopada! Zespół zaplanował też na 2019 rok premierę kolejnego albumu, który będzie nosił tytuł Notes on a Conditional Form. 

Chociaż utwór Sincerity is Scary opublikowali już jakiś czas temu, to dopiero dwa dni temu zaprezentowali do niego teledysk. Klip został wyreżyserowany przez Warren’a Fu, który współtworzył teledyski dla The Weekend, Daft Punk czy Depeche Mode.Tło teledysku jest świetnie dostosowane do wesołej muzyki. Ponadto, w klipie nie zabrakło wokalisty Matthew Healy, który zdecydowanie dodaje klimatu całemu utworowi.

Zapraszam do obejrzenia!