SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Płyta Premiera Zapowiedzi

Kilka nowych informacji o nadchodzącym kolorowym albumie Oly.

Już za niecałe dwa tygodnie fani będę mogli poznać drugą płytę Oly. oraz zawarty na niej świat pełen kwiatów, barw, melodii, odgłosów, wspomnień, refleksji, powrotów do dzieciństwa, uczuć i sekretów.

Trzy lata po wydaniu debiutanckiego krążka Oly. poświęciła na rozwój, budowanie świadomości, przetwarzanie otaczającego świata i własnych doświadczeń życiowych przez filtry artystycznej wrażliwości i niepospolitej wyobraźni. Efektem tych przemyśleń i wielomiesięcznej pracy jest jej drugi album, czyli Rzeczy których nie mówię kiedy jestem dorosła.

so one day I thaught it’s time to begin a new story it’s time to turn a new page I woke up in the middle of the night with a strange feeling with a need to run away and keeping in mind all the heroes from books I read as a kid I left and soon I’m gonna tell You about everything that happened

Płyta Rzeczy których nie mówię kiedy jestem dorosła jeszcze nie ukazała się, a już można dostrzec i usłyszeć, czym będzie różniła się od swojej poprzedniczki. Home to płyta pełna odcieni szarości, fotografii księżyca, zasuszonych roślinek, a także domowych odgłosów i delikatnych melodii. Nowa płyta wygląda na namalowaną z pomocą pełnej palety barw, o różnej temperaturze i intensywności. Pierwszy singiel zwiastuje duże zmiany w warstwie muzycznej. Pod tym względem płyta ma być niezwykle różnorodna i wielowątkowa, pełna dynamicznych, zróżnicowanych emocjonalnie i produkcyjnie kompozycji, oprawionych w ramy śmiałej, kreatywnej aranżacji.

To będzie album piękny i poruszający, przede wszystkim siłą emocji, melodii i tekstu Oly., a także wyobraźnią, talentem i energią.

Producentem drugiego krążka Oly. jest Andrzej Konieczny, czyli  młody aranżer, realizator większości nagrań i wykonawca wielu partii instrumentalnych. W nagraniach wzięli udział muzycy współpracujący z artystką i towarzyszący jej na koncertach oraz specjalni goście: Andrzej Smolik (elektronika) i Baasch (wokal).

Tracklista:

1. To The Bones
2. Hologram
3. Nad Miastem
4. Zniknę Zniknę Feat. Smolik
5. Nocne Ptaki
6. Now Run
7. There Is No One Feat. Baasch
8. To Rise
9. Listy
10. My Name
11. Reading Words From Silver Screen

Bonus Tracks:

12. Secret Life
13. I’m Angry
14. Still Angry
15. Mapa Naszych Miejsc

W czasie nagrywania płyty, Oly. robiła mnóstwo zdjęć oraz filmików, z których z kolei powstały ukryte biblioteki. Dzięki nim fani mogą zobaczyć od środka proces powstawania albumu.