SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Bez kategorii Klipy Zapowiedzi

Ten Tonnes zapowiada pierwszy studyjny album!

22-letni Ethan Barnett, znany jako Ten Tonnes, zapowiedział dzisiaj swój pierwszy studyjny album. Ma się on ukazać już 5-tego kwietnia przyszłego roku.

Ethan jest bardzo podekscytowany premierą album. Wiele razy powtarzał, że to jego największe marzenie. Teraz, jak sam twierdzi, nie może uwierzyć, że jego sen w końcu stanie się rzeczywistością. Na swoich portalach społecznościowych wyznał także, że nie może doczekać się aż fani usłyszą jego krążek, a on sam będzie mógł dotknąć fizycznej kopii albumu. Natomiast, wszystkich którzy z niecierpliwością czekali na jego nową muzykę zapewnił, że było warto i już niedługo sami się o tym przekonają!

Minęły 2 tygodnie od koncertu George’a Ezry, przed którym wystąpił Ethan, który, co ciekawe, jest jego młodszym bratem. Podczas występu chłopak  zaprezentował już kilka piosenek z nadchodzącego albumu takich jak “Lucy”, “Lay It On Me” czy “G.I.V.E” . Popisał się również ogromną charyzmą i urokiem przez co od razu wzbudził sympatię publiczności. Mamy nadzieje, że planując trasę promującą album będzie o nas pamiętał!