Loading
Najnowsza płyta Oly. zwiastowana singlem Mapy Naszych Miejsc / Winterbird będzie nosić tytuł Rzeczy Których Nie Mówię Kiedy Jestem Dorosła i ukaże się 23 listopada.

Przez ostatnie trzy lata Oly. dzieliła się nowymi piosenkami na koncertach lub w formie nagranych  live session, dzięki którym przepiękne Lands, Cities and Golden Days umiliło wakacje w roku 2016. W 2017 Oly. napisała i zaśpiewała piosenki do filmu przygodowego dla młodzieży TarapatyBiegnij i Nie ma cię tu to pierwsze wydane przez artystkę utwory po polsku. Ponadto Oly. pojawiła się gościnnie w Historii połączeń na zeszłorocznym albumie Łagodnej pianki.

Oly. od początku 2017 roku dzieliła się z fanami krótkimi, tajemniczymi filmami (zwykle pełnymi księżyca), w których pojawiały się nadchodzące nowości. Szczególnie jeden z nich może nabrać teraz nowego znaczenia:

Już za niecały miesiąc fani będą mogli usłyszeć w całości drugi album Oly., który będzie trwał 63 minuty i składać się z 15 kawałków. Płyta będzie w połowie po angielsku i w połowie po polsku, a gościnnie pojawią się na niej Smolik i Baasch.

Płyta będzie z pewnością jedyna w swoim rodzaju. O wyjątkowych miejscach, wspomnieniach, przygodach. Będzie zamienionymi w piosenki skrawkami z zapisków i zdjęć. O poszukiwaniach, uczuciach, pięknych rzeczach.

Za kolorową okładkę odpowiadają: TheDreams Studio, Michał Pańszczyk, Jędrzej Guzik, Mikaela Sandell.

Top