Loading
20 października po raz kolejny wystąpił w Polsce brytyjski wokalista i autor tekstów – George Ezra. Koncert odbył się na warszawskiej Hali Torwar.

George Ezra urodził się w 1993 roku w Bristolu. Już w wieku 20 lat, wydał swój pierwszy minialbum. Zaledwie rok później, odbyła się premiera jego pierwszego studyjnego krążka pod tytułem “Wanted on Voyage”. 4 lata później, czyli wiosną 2018 roku, przyszedł czas na kolejny album, zatytułowany – “Staying At Tamara’s”. W ramach promocji płyty, Ezra udał się w trasę koncertową, by zaprezentować repertuar w najrozmaitszych zakątkach świata.

Koncert poprzedził występ znakomitego artysty – Ten Tonnes. Występujący pod pseudonimem Ethan, ma zaledwie 22 lata i jest młodszym bratem George’a. Mimo młodego wieku, chłopak ma świetny kontakt z publicznością, a występowanie przychodzi mu bardzo naturalnie. Zaraża dobrą energią, a jego muzyka jest niesamowita nie tylko na żywo. Posłuchajcie sami.

Następnie przyszedł czas na George’a.
Ezra zachwycił widownię nie tylko dawką świetnej muzyki, ale także swoją charyzmą. Dzięki czarowi chłopaka, czas płynął szybciej, niż ktokolwiek by sobie życzył. Podzielił się z widownią między innymi intrygującą historią powstania jednego z jego najpopularniejszych utworów- “Budapest” (który wbrew pozorom nie ma nic wspólnego z Budapesztem) oraz wieloma ciekawostkami z jego licznych, szalonych podróży.

Setlista liczyła aż 15 piosenek. Nie zabrakło największych hitów takich jak “Shotgun”, “Paradise” czy wspomnianego wcześniej “Budapest”.
Publiczność bawiła się świetnie nawet podczas mniej popularnych piosenek. Jednak, można śmiało stwierdzić, że trudno byłoby bawić się źle przy tak znakomitym akompaniamencie.
Bardziej klimatyczne utwory – “Barcelona” oraz “Hold My Girl” wypadły na żywo na tyle magicznie, że z pewnością pozostaną w pamięci widowni na długo. Warto również wspomnieć o “Pretty Shining People” czy “Sugarcoat”, które także zapewniły wszystkim bezcenne chwile beztroskiej zabawy.

Koncert George’a Ezry, był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tej jesieni. Wykonawca bez wątpienia udowodnił, że warto było czekać. Trasa koncertowa trwa dalej, a my w towarzystwie niezapomnianych wspomnień, czekamy na powrót artysty.

 

Top