Idź na koncert

Charlie Winston odwiedzi Warszawę

Podczas wiosennej trasy w przyszłym roku Charlie Winston przyjedzie do Polski i zagra w warszawskich Hybrydach!

Charlie Winston swoją karierę zaczął od intensywnego koncertowania. Podróżował po Europie i grał we wszystkich możliwych miejscach. Szybko zyskał uwagę zarówno słuchaczy jak i Petera Gabriela. Muzyk usłyszał Winstona i zaprosił go na wspólną trasę koncertową. Dzięki znajomości z Gabrielem o Winstonie usłyszała publiczność na całym świecie, a sam Charlie zyskał możliwość tworzenia nowego materiału w jego własnym studio. W 2009 roku ukazał się album “Hobo”, który był przełomowym wydawnictwem dla Charliego. W 2015 roku Winston wydał album “Curio City”, który jest wynikiem jego muzycznych poszukiwań. Płyta w pełni obrazuje zmiany, jakie zaszły w życiu Winstona, który aktualnie działa pod szyldem własnej wytwórni płytowej nie tylko jako muzyk, ale i producent.

Najnowszy krążek artysty, “Square 1″, jest rezultatem mentalnej przemiany muzyka – wartości takie jak prostota, kreatywność, wolność i czas wolny stały się w ostatnim czasie kluczowymi w życiu artysty, a album jest wynikiem przemyśleń dotyczących pędu życia i jego konsekwencji.

Charlie Winston zagra w Warszawie w klubie Hybrydy 9 lutego 2019 roku. Bilety w cenie 89 zł są już dostępne w sprzedaży.

 

[kad_youtube url=”https://youtu.be/VTCgCDDmP_8″ width=”900″ height=”450”]