SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Idź na koncert

Katarzyna Nosowska ogłasza drugą część trasy koncertowej “Na Tłusto i Basta”!

Chociaż jesienna trasa koncertowa Kasi Nosowskiej jeszcze się nie rozpoczęła, to już zaczyna brakować biletów na jej nadchodzące występy. Jeśli nie zdążyliście z zakupem wejściówek w swoich miastach, to nic straconego! Wokalistka ogłosiła właśnie, że zaplanowana jest druga część trasy koncertowej. Sprzedaż rusza 15 października!

Kasi Nosowskiej chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Świetna wokalistka, autorka tekstów oraz muzyki a także felietonistka. To kobieta orkiestra! Wokalistka nie zwalnia tempa i już prezentuje nam terminy lutowych koncertów. Właśnie wtedy odwiedzi największe polskie miasta, a mianowicie:

  • Wrocław – 8 lutego
  • Katowice – 9 lutego
  • Kraków – 10 lutego
  • Gdańsk – 16 lutego
  • Warszawę – 27 lutego

Tak prezentuje się trasa koncertowa w całości:

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, kapelusz i tekst

Podczas trasy koncertowej Kasia Nosowska będzie promować swój najnowszy, już siódmy solowy album zatytułowany Basta, który będzie miał swoją premierę już w ten piątek!  Płyta zawierać będzie jedenaście utworów artystki.

Jeśli chcecie je usłyszeć na lutowych koncertach, trzymajcie rękę na pulsie 15 października, bo właśnie wtedy rusza sprzedaż za pośrednictwem Eventim. Przed premierą krążka, posłuchajcie jej ostatnio dodanego kawałka, miłego odbioru!