SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Idź na koncert Posłuchaj

Drugi singiel oraz płyta “Kęsy” od Bovskiej!

Kęsy to drugi singiel Bovskiej promujący najnowszy trzeci krążek o tym samym tytule. Niedawno wokalistka opublikowała teledysk do wspomnianej wyżej piosenki a niedługo rusza w trasę koncertową promującą jej nowy album.

Bovska a właściwie Magda Grabowska-Wacławek to polska wokalistka, autorka tekstów i piosenek a także, co ciekawe, ilustratorka. Za sprawą piosenki Kaktus trafiła na polski rynek muzyczny i od razu zyskała wielu fanów. Kaktus to także tytuł jej pierwszej płyty wydanej w 2016 roku, która okazała się wielkim sukcesem.

 

Bovska nie kazała czekać na kolejny krążek zbyt długo. Już rok później wydała płytę zatytułowaną Pysk, a tuż przed weekendem, 5 października do sieci oraz na sklepowe półki trafił krążek Kęsy. Tak wokalistka podsumowała swoje najnowsze wydawnictwo:

 

Na tej płycie zadałam sobie takie zadanie, że chciałabym wpleść więcej opowieści w moje piosenki, nie rezygnując ze swojej stylistycznej charakterystyki i zabawy słowem.

 

Już 14 października Bovska rusza w trasę koncertową, podczas której odwiedzi dwanaście polskich miast. Całą trasę zwieńczy występ w warszawskim Niebie, który odbędzie się 25 listopada. Bilety są jeszcze dostępne, a więc nie zwlekajcie!

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

 

Trasa koncertowa zapowiada się bardzo ciekawie, biorąc pod uwagę zarówno utwory z nowego albumu jak i jej poprzednie hity. Tymczasem zachęcam do obejrzenia jej videoclip’u do najnowszego singla Kęsy. Miłego odbioru!