SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Posłuchaj Zapowiedzi

The Chainsmokers zbierają materiał na nowy album!

Chociaż Andrew Taggart i Alex Pall rozpoczęli współpracę w 2012 roku, to dopiero w 2017 roku ukazał się ich pierwszy studyjny album Memories…Do Not Open. Tym razem działają o wiele szybciej i publikują kolejne single zapowiadające ich nowy album!

The Chainsmokers udostępnili niedawno nowy utwór ich wydawnictwa. Zachowane charakterystyczne dla nich brzmienia połączone z wokalem Kelsea Ballerini pozwoliły stworzyć świetny i rytmiczny kawałek, który umili nie jeden jesienny i pochmurny wieczór. Data wydania ich nowego albumu nie jest jeszcze znana, ale bardzo możliwe, że ukaże się jeszcze w tym roku.

Przypomnijmy, że na początku tego roku, amerykański duet wydał trzy single promujące ich nadchodzący krążek. Sick Boy, You Owe Me oraz Everybody Hates Me od razu spodobały się fanom zespołu. Jednak to nie był koniec nowości. Niedługo potem opublikowali kawałki Somebody, Side Effects, Save Yoursefl, które również zyskały swoich zwolenników. Powyższe utwory stanowią świetny materiał na krążek długogrający, który zadowoli stałych fanów zespołu a także pozwoli uzyskać nowych.

Poniżej możecie posłuchać ich nowego utworu! Miłego odbioru!