SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Utwory

Mery Spolsky przedstawia trzy nowe utwory!

Artystka w ramach projektu “My Name Is New”, którego została ambasadorką zaprezentowała trzy nowe kawałki. “CZEKAM VERY MUCH”, “HALO!” oraz “MORZE” powstały już przed premierą jej debiutanckiej płyty, ale na ich publikację jako bonus przyszedł czas dopiero teraz.

Mery Spolsky, czyli istny wulkan energii z głową przepełnioną szalonymi, ale i nieszablonowymi rozwiązaniami w tworzonej muzyce. Ukazana rok temu debiutancka płyta “Miło było pana poznać” to przewrotna i intrygująca historia o miłosnych zmaganiach artystki. Album spotkał się z pozytywnym odbiorem i zyskał dwie nominacje do Fryderyka w kategorii Fonograficzny Debiut Roku i Album Roku (elektronika). Warto wspomnieć o oryginalnym stylu Mery, który sama wyznacza, projektując swoje stylizacje.

Nowo powstały projekt “My Name Is New” ma na celu wypromowanie młodych artystów, którzy chcą ze swoją twórczością zaistnieć na polskiej scenie. Mery jako ambasadorka akcji jest idealnym przykładem dla debiutantów, że dzięki pracy i talentowi można się spełnić i osiągnąć duży sukces.