SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Klip Premiera Utwory Zapowiedzi

Lana Del Rey prezentuje drugie nagranie z okazji zbliżającego się ku końcowi lata

Venice Bitch to drugi po Mariners Apartment Complex singiel z teledyskiem stworzonym przez siostrę Lany, Chuck Grant.

Venice Bitch trwa prawie dziesięć minut i jest najdłuższą ze wszystkich piosenek Lany.

Obie piosenki opublikowane przed zakończeniem lata zwiastują album pod tytułem, który pojawi się na początku 2019 roku. Teksty jak i teledyski Mariners Apartment Complex oraz Venice Bitch łączą się ze sobą w jedną całość.

Nowa płyta, nad którą Lana pracuje od grudnia, wraz z producentem Jackiem Antonoffem, będzie zawierać piosenki określone przez artystkę jako piękne i ukochane.

Wydanie albumu ma poprzedzić premiera tomiku wierszy, które Lana zaczęła tworzyć jesienią podczas blokady twórczej przy pisaniu piosenek. Postanowiła napisać kilka słów bez muzyki przez co zrozumiała, że chce poruszyć kilka spraw za pomocą poezji i poczuła się jak w dziewiętnastym wieku.

Zagrałam ją dla moich menadżerów i powiedziałam, że chcę ją uczynić singlem. Oni stwierdzili, że przecież trwa 10 minut i pytali, czy żartuję. No i nazywa się Venice Bitch. Dlaczego nam to robisz? Mogłabyś nagrać zwyczajną, trzyminutową piosenkę pop? Ja wtedy odparłam, że przecież zbliża się koniec lata i ludzie chcą po prostu jeździć po mieście przez 10 minut i zatracić się w elektrycznej gitarze.