SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Zapowiedzi

Keyon Harrold i Sylwester Ostrowski prezentują Culture Revolution Project!

Trębacz Keyon Harrold oraz saksofonista Sylwester Ostrowski zapowiadają swój wspólny album! Wydawnictwo pod szyldem Culture Revolution Project ukaże się już 21 września nakładem wydawnictwa Agora.

Historia duetu Harrold-Ostrowski jest opowieścią jakich w kuluarach branży muzycznej pojawiało się już wiele. Panowie poznali się w 2004 roku w Szczecinie podczas konkursu “Zmagania Jazzowe”. Od tamtego czasu Keyon współpracował m.in. z Beyonce, Gregorym Porterem, Maxwellem czy Jay-Z. Mimo uznania ze strony największych artystów, ciągle pamiętał o swoim polskim przyjacielu, z którym wielokrotnie udało mu się współpracować, między innymi podczas koncertów w Szczecinie, Warszawie i Nowym Jorku. Na początku 2018 roku weszli do studia, by nagrać swoją wspólną płytę.

Tak narodził się Culture Revolution Project, czyli świeża inicjatywa na polskim rynku muzycznym. Efektem ich współpracy jest album “When You Are Here”, który ukaże się 21 września nakładem wydawnictwa Agora. Muzycy zaprosili do współpracy wielu ciekawych artystów, w tym Pharoahe Moncha i Paulinę Przybysz, których możecie usłyszeć w promującym wydawnictwo singlu pt. “Lyric”. Poniżej prezentujemy wspomniany singiel oraz szczegółową tracklistę albumu.

1. When You Are Here
2. Revolution (prelude)
3. Revolution ft. Abel
4. Love in Tragedy
5. Lyric ft. Pharoahe Monch, Paulina Przybysz
6. Paulina speaks When You Are Here
7. Brigade
8. Traveling ft. Aga Czyż
9. All Connected ft. Jarmaine Holmes
10. Into You
11. Aga speaks When You Are Here