SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Idź na koncert

Zalewski ponownie zaśpiewa Niemena

Ostatnie wydawnictwo Krzysztofa Zalewskiego spotkało się z entuzjastycznym odbiorem słuchaczy. Krążek zdobywa pozytywne recenzje, a wyjątkowo utworzony zespół wyprzedaje kolejne sale koncertowe. W związku z tym, już niedługo kolejna okazja, żeby usłyszeć projekt na żywo.

Promocja albumu “Zalewski śpiewa Niemena” nie ustaje. Projekt, angażujący fantastycznych muzyków – Natalię Przybysz, Paulinę Przybysz, Jurka Zagórskiego, Tomasza Dudę, Jarosława Jóźwika, Pata Stawińskiego oraz Kubę Staruszkiewicza – mimo początkowego zamysłu szybko nie zejdzie z afisza. Po wyprzedanej wiosennej trasie odświeżone kompozycje Czesława Niemena już niedługo ponownie wybrzmią w salach koncertowych w całym kraju.

 

Niedawno swoją premierę miał wyreżyserowany przez Piotra Onopę klip, do kolejnego singla promującego album – Jednego serca. Malowniczy obraz przepełniony przestrzenią i subtelnością doskonale współgra z treścią utworu i odwołuje się do wrażeń zmysłowych. Jest także przepiękną zapowiedzią rozpoczynającej się pod koniec sierpnia trasy koncertowej, podczas której ani utworu, ani wrażeń także nie zabraknie.

29.08 Wrocław – Narodowe Forum Muzyki – WYPRZEDANY

30.08 Wrocław – Narodowe Forum Muzyki – WYPRZEDANY

2.09 Kraków – ICE Kraków

7.09 Warszawa – Teatr Roma – WYPRZEDANY

10.09 Warszawa – Teatr Roma – WYPRZEDANY

23.09 Poznań – Sala Ziemi

24.09 Toruń – CKK Jordanki

25.09 Gdańsk – Polska Filharmonia Bałtycka

1.10 Szczecin – Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza – WYPRZEDANY

8.10 Łódź – Teatr Wielki – WYPRZEDANY

9.10 Katowice – NOSPR – WYPRZEDANY

11.10 Rzeszów – Filharmonia Podkarpacka

12.10 Lublin – Centrum Spotkania Kultur

30.10 Szczecin – Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza