Florence & The Machine wrócą do Polski wiosną 2019 roku
» » Florence & The Machine wrócą do Polski wiosną 2019 roku

Florence & The Machine wrócą do Polski wiosną 2019 roku

Kategoria: Koncerty | 0
Druga połowa trwającego roku to już dobry moment na pierwsze ogłoszenia koncertowe na nowy, 2019 rok. Tym ogłoszeniem Agencja Go Ahead zaskoczyła w poniedziałkowy poranek. Po koncercie na Orange Warsaw Festival, Flornece & The Machine wrócą ponowie do Polski!

Jedyna w swoim rodzaju artystka Florence Welch wspólnie z zespołem zagra 15 marca w łódzkiej Atlas Arenie.

Florence & The Machine udowodnili, że możliwe jest osiągnięcie ogromnego, komercyjnego sukcesu bez kompromisów na poziomie twórczości. Ich sukces ma szansę powtórzyć najnowszy album “High As Hope”. Po kilkuletniej przerwie Florence powraca pewniejsza, bo jak sama mówi o płycie: “Wiadomo, że to zawsze jest skomplikowany proces, a ja na pewno nie rozgryzłam wszystkiego, jednak czuję, że “High As Hope” to dobre odzwierciedlenie miejsca, w którym obecnie się znajduję jako artystka. Czuję, że jestem bardziej szczera, na pewno mam większy komfort sama ze sobą”. To najbardziej osobisty z krążków w karierze Florence, opowiadający o dorastaniu w południowym Londynie, związkach, rodzinie i sztuce. To również pierwszy album, gdzie wokalistka objęła funkcję współproducentki.

 

 

Razem z Florence & The Machine 15 marca w Łodzi zagrają Young Fahters. Zespół, który wybił się z podziemi brytyjskiego hip-hopu i podpisał kontrakt z amerykańską wytwórnią, zdobył prestiżową nagrodę Mercury Music Prize, a ich singiel “In My View” zdobył ponad milion wyświetleń. Będzie to pierwszy występ Young Fathers na halowym koncercie w Polsce.

 

 

Sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 6 lipca.