Szczegóły Olsztyn Green Festival 2018
» » Szczegóły Olsztyn Green Festival 2018

Szczegóły Olsztyn Green Festival 2018

Kategoria: Festiwale | 0
Już za półtorej miesiąca nad olsztyńskim jeziorem Ukiel odbędzie się kolejny muzyczny festiwal organizowany przez Co Jest Grane 24. Na dwóch scenach, umiejscowionych w malowniczej przestrzeni, zaprezentują się fantastyczni polscy artyści.

Mazurski krajobraz zdecydowanie sprzyja odpoczynkowi, ale i jak się okazuje świetnej muzycznej zabawie. Dowodem na to jest już piąta edycja Olsztyn Green Festival, który swoją formułą przyciąga co roku rzesze fanów. Tak również będzie na pewno i w tym roku, ponieważ zaprezentowany line-up wydarzenia naprawdę robi wrażenie. Jako ostatnich artystów organizatorzy ujawnili Dawida Podsiadłę, który swoim “Małomiasteczkowym” skutecznie pobudził wyobraźnię wobec nadchodzącego jesienią albumu, Varius Manx, którzy spotykają się ponownie na scenie z okazji 25-lecia zespołu, oraz New People, lawirujących pomiędzy dźwiękami lat 70-tych. Oprócz koncertów na dwóch scenach umiejscowionych na brzegu jeziora organizatorzy zadbali także o szeroką ofertę food trucków, specjalną strefę z atrakcjami dla dzieci, strefę z fashion truckami oraz wiele innych wydarzeń towarzyszących, których szczegóły z biegiem czasu będziemy poznawać. Znamy już podział występów na konkretne dni festiwalu.

17 sierpnia, piątek: Dawid Podsiadło, Kortez, COMA, nixes, Natalia Nykiel, New People, Arkadiusz Jakubik, Otsochodzi, Rosalie.

18 sierpnia, sobota: Brodka, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Ralph Kaminski, L.U.C z projektem GOOD L.U.C.K, Bitamina, król, Grubson, Bisz/Radex, Pola Rise, Albo Inaczej 2: Grammatik, Ten Typ Mes, Monika Borzym, Justyna Święs, Ralph Kaminski