SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Festiwale Olsztyn Green Festival

Szczegóły Olsztyn Green Festival 2018

Już za półtorej miesiąca nad olsztyńskim jeziorem Ukiel odbędzie się kolejny muzyczny festiwal organizowany przez Co Jest Grane 24. Na dwóch scenach, umiejscowionych w malowniczej przestrzeni, zaprezentują się fantastyczni polscy artyści.

Mazurski krajobraz zdecydowanie sprzyja odpoczynkowi, ale i jak się okazuje świetnej muzycznej zabawie. Dowodem na to jest już piąta edycja Olsztyn Green Festival, który swoją formułą przyciąga co roku rzesze fanów. Tak również będzie na pewno i w tym roku, ponieważ zaprezentowany line-up wydarzenia naprawdę robi wrażenie. Jako ostatnich artystów organizatorzy ujawnili Dawida Podsiadłę, który swoim “Małomiasteczkowym” skutecznie pobudził wyobraźnię wobec nadchodzącego jesienią albumu, Varius Manx, którzy spotykają się ponownie na scenie z okazji 25-lecia zespołu, oraz New People, lawirujących pomiędzy dźwiękami lat 70-tych. Oprócz koncertów na dwóch scenach umiejscowionych na brzegu jeziora organizatorzy zadbali także o szeroką ofertę food trucków, specjalną strefę z atrakcjami dla dzieci, strefę z fashion truckami oraz wiele innych wydarzeń towarzyszących, których szczegóły z biegiem czasu będziemy poznawać. Znamy już podział występów na konkretne dni festiwalu.

17 sierpnia, piątek: Dawid Podsiadło, Kortez, COMA, nixes, Natalia Nykiel, New People, Arkadiusz Jakubik, Otsochodzi, Rosalie.

18 sierpnia, sobota: Brodka, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Ralph Kaminski, L.U.C z projektem GOOD L.U.C.K, Bitamina, król, Grubson, Bisz/Radex, Pola Rise, Albo Inaczej 2: Grammatik, Ten Typ Mes, Monika Borzym, Justyna Święs, Ralph Kaminski